Date Teams/Event Time Score Links
 
February
Sat. 11 at East. Mennonite Final - 7 innings L, 7-2
  7 innings
  at East. Mennonite Final - 7 innings W, 6-4
  7 innings
Sun. 19 at Shenandoah Final L, 5-3
  at Shenandoah Final L, 11-10
Fri. 24 at Mary Washington Final L, 9-2
  at Mary Washington Final L, 11-3
Sat. 25 vs. Ferrum @ Fayetteville, NC 12:00 PM
  at Spalding 1:00 PM
  vs. Pitt.-Bradford @ New Market, Va. 3:00 PM
  New Market, Va.
  at Spalding 4:00 PM
Sun. 26 at Lynchburg 12:00 PM
  at Spalding 12:00 PM
  vs. Baldwin Wallace @ New Market, Virginia 12:00 PM
  at Lynchburg 2:30 PM
  vs. Pitt.-Bradford @ New Market, Virginia 3:00 PM
 
March
Fri. 3 vs. Pitt.-Greensburg @ Winter Haven, Fla. TBA
  RussMatt Invitational
  vs. Pitt.-Greensburg @ Winter Haven, Fla. TBA
  RussMatt Invitational
Sat. 4 vs. Penn St.-Abington @ Orlando, FL TBA
  vs. Medaille @ Lake Myrtle Park Main Field - Auburndale, FL 9:00 AM
  vs. Penn St.-Altoona @ Lake Myrtle Park, Auburndale, Fla. 9:30 AM
  at La Roche 10:00 AM
  vs. Eastern @ Fort Pierce, Fla. 10:00 AM
  vs. Martin Luther @ Lake Myrtle Park Main Field - Auburndale, FL 11:00 AM
  vs. Penn St.-Altoona @ Lake Myrtle Park, Auburndale, Fla. 12:30 PM
  vs. La Roche @ Fort Pierce, FL 1:00 PM
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, SC 3:00 PM
  The Ripken Experience
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, S.C. 5:00 PM
  The Ripken Experience
Sun. 5 vs. La Roche @ Fort Pierce, FL 10:00 AM
  vs. Misericordia @ Fort Pierce, FL 10:00 AM
  Florida Coast Spring Training
  vs. Hilbert @ Vero Beach, Fla. 11:00 AM
  at Wells 12:00 PM
  vs. Lyndon St. @ Warner University - Lake Wales, FL 1:00 PM
  vs. Bridgewater St. @ Vero Beach, Fla. 1:00 PM
  vs. Misericordia @ Fort Pierce, FL 1:00 PM
  Florida Coast Spring Training
  vs. La Roche @ Fort Pierce, FL 1:00 PM
  vs. Penn St.-Abington @ Pat Thomas Stadium - Leesburg, Fla. 2:00 PM
  at Wells 2:00 PM
  vs. Medaille @ Warner University - Lake Wales, FL 3:00 PM
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, S.C. 3:00 PM
  The Ripken Experience
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, S.C. 5:00 PM
  The Ripken Experience
  vs. Penn St.-Altoona @ Pat Thomas Stadium - Leesburg, Fla. 11:00 PM
Mon. 6 vs. Saint Joseph's (Me.) @ Auburndale, Fla. 9:00 AM
  RussMatt Invitational - Lake Myrtle Park Field #5
  vs. Penn St.-Behrend @ Fort Pierce, FL 10:00 AM
  Florida Coast Spring Training
  vs. La Roche @ Fort Pierce, FL 10:00 AM
  vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 12:00 PM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Monmouth (Ill.) @ Ft. Pierce, Fla. 12:00 PM
  vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 3:00 PM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. SUNY Poly @ Neutral Site 4:00 PM
  Chain of Lakes Stadium - Winter Haven, FL
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, S.C. 6:00 PM
  The Ripken Experience
Tue. 7 vs. Penn St.-Altoona @ Auburndale, Fla. 9:15 AM
  vs. Penn St.-Behrend @ Fort Pierce, FL 10:00 AM
  Florida Coast Spring Training
  vs. Pitt.-Greensburg @ Auburndale, Fla. 12:00 PM
  vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 12:00 PM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Penn St.-Altoona @ Auburndale, Fla. 12:15 PM
  at La Roche 1:30 PM
Wed. 8 vs. Pitt.-Greensburg @ Auburndale, Fla. 9:00 AM
  Chain of Lake Park Stadium
  vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 9:00 AM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Hilbert @ Fort Pierce, Fla. 10:00 AM
  vs. Bluffton @ Fort Myers, Fla. 12:00 PM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Grove City @ Chain of Lakes Park Stadium - Winter Haven, Fla. 12:30 PM
  vs. Penn St.-Behrend @ Fort Pierce, FL 1:00 PM
  Florida Coast Spring Training
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, S.C. 1:00 PM
  The Ripken Experience
  at La Roche 4:30 PM
Thu. 9 vs. La Roche @ Fort Pierce, FL 9:30 AM
  vs. Hilbert @ Fort Pierce, Fla. 10:00 AM
  vs. Penn St.-Behrend @ Fort Pierce, FL 11:00 AM
  Florida Coast Spring Training
  vs. Roanoke @ Myrtle Beach, S.C. 3:00 PM
  The Ripken Experience
Fri. 10 vs. Penn St.-Behrend @ Fort Pierce, FL 9:30 AM
  Florida Coast Spring Training
  vs. Cazenovia @ Lake Myrtle Park - Auburndale, Fla. 9:30 AM
  vs. Hilbert @ Fort Pierce, Fla. 10:00 AM
  vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 12:00 PM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, S.C. 12:00 PM
  The Ripken Experience
  vs. Hilbert @ Fort Pierce, Fla. 12:30 PM
  vs. Penn St.-Behrend @ Fort Pierce, FL 12:30 PM
  Florida Coast Spring Training
  vs. Penn St.-Altoona @ Lake Myrtle Park - Auburndale, Fla. 12:30 PM
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, S.C. 2:00 PM
  The Ripken Experience
  vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 3:00 PM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Oneonta St. @ Auburndale, Fla 4:00 PM
  vs. Medaille @ Auburndale, Fla 6:00 PM
  Lake Myrtle Field 7 - Auburndale, Fla
Sat. 11 vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 9:00 AM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  vs. Penn St.-Altoona @ Auburndale, Fla. 9:00 AM
  vs. Drew @ Fort Pierce, FL 9:30 AM
  Florida Coast Spring Training
  at Houghton 12:00 PM
  vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 12:00 PM
  Gene Cusic Collegiate Classic
  at Pitt.-Greensburg 12:30 PM
  vs. Hilbert @ Fort Pierce, Fla. 1:00 PM
  vs. Medaille @ Lake Myrtle Park Field #2 - Auburndale, FL 2:45 PM
  at Houghton 3:00 PM
  at Pitt.-Greensburg 3:30 PM
  vs. Plattsburgh St. @ Lake Myrtle Park Field #2 - Auburndale, FL 5:45 PM
Tue. 14 at Wash. & Jeff. 4:00 PM
Thu. 16 at Shenandoah 3:00 PM
Fri. 17 at Houghton 4:00 PM
  at Houghton 6:00 PM
Sat. 18 vs. Lesley @ Lake Myrtle Park Field #2 9:00 AM
  RussMatt Central Florida Invitational
  vs. D'Youville @ Lake Myrtle Park Field #3 12:30 PM
  RussMatt Central Florida Invitational
  at Mt. Aloysius 1:00 PM
  at Ursinus 1:30 PM
  at Mt. Aloysius 3:00 PM
  at Penn St.-Altoona 3:00 PM
  at Baldwin Wallace 4:00 PM
Sun. 19 vs. Franklin & Marshall @ RussMatt Central Florida Invitational 10:00 AM
  vs. Penn St.-Behrend @ New Concord, Ohio 12:00 PM
  at Ursinus 12:30 PM
  at La Roche 1:00 PM
  at Shenandoah 1:00 PM
  at Muskingum 3:30 PM
  Muskingum Invitational
  at Ursinus 3:30 PM
Mon. 20 vs. Principia @ Winter Haven, FL 3:00 PM
  RussMatt Central Florida Invitational
Tue. 21 at Geneva 1:00 PM
  at Juniata 1:00 PM
  at Mount Union 3:00 PM
  at Geneva 3:00 PM
  at Juniata 3:00 PM
  at Messiah 3:30 PM
  at Houghton 6:00 PM
Wed. 22 vs. Principia @ Winter Haven, FL 10:30 AM
  RussMatt Central Florida Invitational
  vs. Principia @ Winter Haven, FL 1:00 PM
  RussMatt Central Florida Invitational
  at Mt. Aloysius 3:00 PM
  at Gettysburg 3:30 PM
  at Heidelberg 4:00 PM
Thu. 23 vs. Crown (Minn.) @ Winter Haven, FL 12:00 PM
  RussMatt Central Florida Invitational
  at Bethany (W.V.) 2:00 PM
  vs. Crown (Minn.) @ Winter Haven, FL 3:00 PM
  RussMatt Central Florida Invitational
Fri. 24 vs. D'Youville @ Auburndale, Fla. 2:00 PM
  Lake Myrtle Park #8
  at Pitt.-Bradford 2:00 PM
Sat. 25 at Ohio Wesleyan 12:00 PM
  at Wells 1:00 PM
  at Gettysburg 1:00 PM
  at Thiel 1:00 PM
  at Penn College 2:00 PM
  at Ohio Wesleyan 3:00 PM
  at Gettysburg 3:00 PM
  at Wells 3:30 PM
  at Thiel 3:30 PM
Sun. 26 at Wells 12:00 PM
  at Marietta 1:00 PM
  at Wells 2:30 PM
  at Marietta 4:00 PM
Tue. 28 at Penn St.-Altoona 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona 4:00 PM
  at Pitt.-Greensburg 4:00 PM
Wed. 29 at Hilbert * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at Medaille * 1:00 PM
  at Medaille * 3:00 PM
  at Mt. Aloysius * 3:30 PM
  at Hilbert * 4:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 4:00 PM
 
April
Sat. 1 at La Roche * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 3:30 PM
  at La Roche * 4:00 PM
  at Pitt.-Bradford 4:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 4:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 4:00 PM
Sun. 2 at D'Youville 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend 2:00 PM
  at D'Youville 4:00 PM
Tue. 4 at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at La Roche * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Elmira (N.Y.) 3:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 4:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 4:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 4:00 PM
  at La Roche * 4:00 PM
Wed. 5 at Keuka 1:00 PM
  at Keuka 3:30 PM
  at Hilbert 4:00 PM
Thu. 6 at Mt. Aloysius 1:00 PM
  at Mt. Aloysius 3:30 PM
  at Messiah 3:30 PM
  at Allegheny 4:00 PM
Sat. 8 at Hilbert * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Waynesburg 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Medaille * 1:00 PM
  at Hilbert * 3:30 PM
  at Medaille * 4:00 PM
  at D'Youville * 4:00 PM
  at Waynesburg 4:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 4:00 PM
Sun. 9 at Alfred St. 1:00 PM
  at Frostburg St. 2:00 PM
  at Alfred St. 3:00 PM
Mon. 10 at Penn St.-Behrend 4:00 PM
Tue. 11 at Penn St.-Altoona * 3:30 PM
Wed. 12 at D'Youville * 1:00 AM
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius 1:00 PM
  at Medaille 2:00 PM
  at Mt. Aloysius 3:30 PM
  at D'Youville * 3:30 PM
  at Penn St.-Behrend * 4:00 PM
  at La Roche 4:30 PM
  at Medaille 5:00 PM
Thu. 13 at Hilbert 1:00 PM
  at D'Youville 3:00 PM
  at Hilbert 3:30 PM
  at Wooster 4:00 PM
Sat. 15 at Hilbert * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at La Roche * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 3:30 PM
  at Hilbert * 4:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 4:00 PM
  at La Roche * 4:00 PM
Mon. 17 vs. Wells @ Falcon Park; Auburn, N.Y. 3:00 PM
  at Mount Union 4:00 PM
  vs. Wells @ Falcon Park; Auburn, N.Y. 5:30 PM
Tue. 18 at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Medaille * 1:00 PM
  at Medaille * 3:00 PM
  at Mt. Aloysius * 3:30 PM
  at Pitt.-Bradford * 4:00 PM
Wed. 19 at D'Youville 2:00 PM
  at D'Youville 4:30 PM
Thu. 20 at Pitt.-Greensburg * 3:00 PM
  at Penn St.-Behrend 4:00 PM
Fri. 21 at Utica 2:00 PM
  at Utica 4:00 PM
Sat. 22 at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at La Roche * 1:00 PM
  at Hilbert 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at Hilbert 3:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 3:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 3:30 PM
  at Penn St.-Behrend * 4:00 PM
  at La Roche * 4:00 PM
Sun. 23 at Penn St.-Altoona 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford 1:00 PM
Mon. 24 at Fredonia 4:00 PM
Tue. 25 at Hilbert 4:00 PM
Wed. 26 at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Hilbert * 1:00 PM
  at Frostburg St. 2:00 PM
  at Hilbert * 3:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 4:00 PM
  at D'Youville * 4:00 PM
  at Frostburg St. 4:00 PM
Fri. 28 at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 3:30 PM
Sat. 29 at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at Medaille 1:00 PM
  at Medaille 3:00 PM
  at D'Youville * 3:30 PM
  at Penn St.-Altoona * 4:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 4:00 PM
 
May
Tue. 2 at St. Vincent 3:00 PM
  at Medaille 4:00 PM
  at Pitt.-Bradford 4:00 PM
Wed. 3 at Keuka 2:00 PM
  at Keuka 4:30 PM
Thu. 4 at La Roche 4:00 PM
* Conference