Date Teams/Event Time Score Links
 
February
Fri. 15 at East. Mennonite Final - 7 innings L, 7-6
  7 innings
  at East. Mennonite Final - 7 innings L, 8-4
  7 innings
Sat. 23 vs. Muhlenberg @ Monogalia County Ballpark - Granville, WV 10:30 AM
  vs. Penn St.-Behrend @ Fayetteville, N.C. 11:00 AM
  Armstrong/Diamond Invitational
  vs. Wells @ New Market, Va. 12:00 PM
  vs. Alfred St. @ Monogalia County Ballpark - Granville, WV 1:30 PM
  at Methodist 2:00 PM
  vs. Wells @ New Market, Va. 3:00 PM
Sun. 24 at Rutgers-Camden 11:00 AM
  vs. Alfred St. @ Monogalia County Ballpark - Granville, WV 1:30 PM
  vs. Bethany (W.V.) @ New Market, Va 3:00 PM
  9 Innings
 
March
Fri. 1 at Lancaster Bible 12:00 PM
  at Bridgewater (Va.) 2:30 PM
  at Lancaster Bible 2:30 PM
  vs. Carleton @ Dayton, Ohio 3:00 PM
  at Johns Hopkins 3:00 PM
Sat. 2 vs. Penn St.-Altoona @ Lake Myrtle Park, Field #5 9:15 AM
  RussMatt Central Florida Invitational
  vs. La Roche @ Baltimore, Md. 9:30 AM
  at Cairn 11:00 AM
  at Mt. St. Mary (N.Y.) 12:00 PM
  at Emory & Henry 12:00 PM
  vs. Carleton @ Dayton, Ohio 12:00 PM
  vs. Coe @ Lake Myrtle Park, Field #5 12:15 PM
  RussMatt Central Florida Invitational
  vs. Cortland @ Baltimore, Md. (Johns Hopkins) 12:45 PM
  at Cairn 1:30 PM
  at Emory & Henry 2:30 PM
  at Mt. St. Mary (N.Y.) 3:00 PM
Sun. 3 vs. Wilkes @ Ft. Pierce, Fla. 10:00 AM
  at Wells 12:00 PM
  vs. Carleton @ Dayton, Ohio 12:00 PM
  at Emory & Henry 1:00 PM
  at Bethany (W.V.) 1:00 PM
  vs. Waynesburg @ Lake Myrtle Park, Main Field 2:30 PM
  RussMatt Central Florida Invitational
  at Wells 2:30 PM
  vs. Wentworth @ Auburndale, Fla. (Lake Myrtle Park #3) 3:15 PM
  vs. Pitt.-Bradford @ Dayton, Ohio (at Wright State Univ.) 3:30 PM
  at Bethany (W.V.) 4:00 PM
  vs. Penn St.-Altoona @ Lake Myrtle Park, Main Field 5:30 PM
  RussMatt Central Florida Invitational
  vs. Hilbert @ Auburndale, Fla. (Lake Myrtle Park #3) 5:45 PM
Mon. 4 vs. St. Vincent @ TBA, Fla 1:00 AM
 
  vs. St. Vincent @ TBA, Fla 3:00 AM
  vs. Penn St.-Behrend @ Ft. Pierce, Fla. 2:00 PM
Tue. 5 vs. Waynesburg @ TBA, Fla 1:00 AM
  vs. Waynesburg @ TBA, Fla 3:00 AM
  vs. Clark University @ Auburndale, Fla. (Lake Myrtle Park, Field #1) 9:00 AM
  RussMatt Central Florida Invitational
  vs. Houghton @ Ft. Pierce, Fla. 10:00 AM
Wed. 6 vs. Penn St.-Behrend @ Ft. Pierce, Fla. 10:00 AM
  vs. Penn St.-Behrend @ Ft. Pierce, Fla. 2:00 PM
Thu. 7 vs. Penn St.-Altoona @ Osceola Heritage Park, Field #5 9:15 AM
  RussMatt Invitational
  vs. Penn St.-Behrend @ Ft. Pierce, Fla. 10:00 AM
  vs. Oneonta @ Lake Myrtle Park - Auburndale, Fla. 11:30 AM
  vs. Anna Maria @ Osceola Heritage Park, Field #5 12:15 PM
  RussMatt Invitational
  vs. Oneonta @ Lake Myrtle Park - Auburndale, Fla. 1:45 PM
Fri. 8 at Southern Virginia 3:30 PM
  vs. Penn St.-Behrend @ Fort Pierce, Fla. 4:30 PM
  vs. Penn St.-Altoona @ Lake Myrtle Park, Field #1 4:45 PM
  RussMatt Central Florida Invitational
  vs. Gordon @ Lake Myrtle Park, Field #1 7:45 PM
  RussMatt Central Florida Invitational
Sat. 9 vs. Ohio Northern @ TBA TBA
  vs. Ohio Northern @ TBA TBA
  vs. Penn St.-Behrend @ Fort Pierce, Fla. 9:30 AM
  vs. New England Col. @ Myrtle Beach, S.C. 10:00 AM
  at Southern Virginia 12:00 PM
  at Wilson 1:00 PM
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, SC 1:00 PM
  vs. Medaille @ AUBURNDALE, FL - LAKE MYRTLE #3 3:00 PM
  at Southern Virginia 3:30 PM
  at Wilson 3:30 PM
  vs. Colby-Sawyer @ AUBURNDALE, FL - LAKE MYRTLE #3 5:30 PM
  vs. Susquehanna @ Port Charlotte, Fla. 6:00 PM
  Snowbird Baseball Classic
Sun. 10 vs. Medaille @ TBA TBA
  at Cabrini 11:00 AM
  at Salve Regina 1:15 PM
  vs. La Roche @ Port Charlotte, Fla. 2:00 PM
  Snowbird Baseball Classic
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, SC 3:00 PM
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, SC 5:30 PM
  vs. Medaille @ Osceola Heritage Park (Field #4) - Kissimmee, Fla. 5:45 PM
Mon. 11 vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, SC 10:00 AM
  vs. La Roche @ Port Charlotte, Fla. (North Charlotte Regional Park #9) 12:00 PM
  Snowbird Baseball Classic
  vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 12:00 PM
  vs. Rockford @ Fort Myers, Fla. 3:00 PM
  vs. La Roche @ Port Charlotte, Fla. (North Charlotte Regional Park #9) 3:00 PM
  Snowbird Baseball Classic
  vs. Lakeland @ Ft. Myers, FL - PDC - 2 3:00 PM
Tue. 12 vs. Wm. Paterson @ Auburndale, Fla. TBA
  vs. Wm. Paterson @ Auburndale, Fla. TBA
  vs. Haverford @ Fort Myers, Fla. 9:00 AM
  vs. Alfred St. @ Ft. Myers, FL - Terry Park 1 12:00 PM
  vs. Haverford @ Fort Myers, Fla. 12:00 PM
  at Houghton 3:00 PM
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, SC 3:00 PM
  vs. La Roche @ Port Charlotte, Fla. 5:30 PM
  Snowbird Baseball Classic
  at Houghton 5:30 PM
Wed. 13 vs. Wheaton (Mass.) @ Spring Break TBA
  vs. Plymouth St. @ Ft. Myers, FL - Terry Park 3 9:00 AM
  vs. Lasell @ Ft. Myers, FL - Terry Park 1 12:00 PM
  vs. La Roche @ Port Charlotte, Fla. 2:00 PM
  Snowbird Baseball Classic
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, SC 3:00 PM
  vs. Mt. Aloysius @ Myrtle Beach, SC 5:30 PM
  vs. La Roche @ Port Charlotte, Fla. 5:30 PM
  Snowbird Baseball Classic
Thu. 14 vs. Medaille @ Fla. TBA
  vs. Medaille @ Fla. TBA
  vs. Coast Guard @ Ft. Myers, FL - PDC 5 9:00 AM
  vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 9:00 AM
  vs. Bridgewater St. @ Port Charlotte, Fla. 11:00 AM
  Snowbird Baseball Classic
  vs. Pitt.-Bradford @ Fort Myers, Fla. 12:00 PM
Fri. 15 vs. Medaille @ Fla. TBA
  vs. Medaille @ Fla. TBA
  vs. New York U. @ Tampa, FL TBA
  vs. D'Youville @ RussMatt Invitational | Osceola Heritage Park 9:00 AM
  vs. Becker @ RussMatt Invitational | Osceola Heritage Park 11:30 AM
Sat. 16 vs. New York U. @ Tampa, FL TBA
  vs. Rockford @ Fort Myers, Fla. 9:00 AM
  vs. D'Youville @ RussMatt Invitational 9:45 AM
  vs. D'Youville @ RussMatt Invitational 12:15 PM
  at Houghton 1:00 PM
  at Thiel 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg 1:00 PM
  at Houghton 3:30 PM
  at Thiel 3:30 PM
  at Pitt.-Greensburg 4:00 PM
Sun. 17 vs. Bethany (W.V.) @ Fort Myers, FL 9:00 AM
  vs. D'Youville @ RussMatt Invitational 10:30 AM
  vs. Bethany (W.V.) @ Fort Myers, FL 12:00 PM
  at Muskingum 1:00 PM
  at Muskingum 4:00 PM
Mon. 18 at Frostburg St. 1:00 PM
  vs. D'Youville @ RussMatt Invitational 4:30 PM
Tue. 19 at Mt. Aloysius 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg 1:00 PM
  at Frostburg St. 3:00 PM
  at Mt. Aloysius 3:30 PM
  at Pitt.-Greensburg 4:00 PM
Wed. 20 at Waynesburg 1:00 PM
  at Thiel 1:00 PM
  at Juniata 1:00 PM
  at Marietta 1:00 PM
  vs. D'Youville @ RussMatt Invitational 1:45 PM
  at Juniata 3:00 PM
  vs. D'Youville @ RussMatt Invitational 3:15 PM
  at Waynesburg 4:00 PM
  at Marietta 4:00 PM
Thu. 21 vs. McDaniel @ Auburndale, Fla. (Lake Myrtle #3) 9:00 AM
  RussMatt Central Florida Invitational
  at Shenandoah 3:30 PM
Sat. 23 at Alfred St. * 1:00 PM
  at Medaille * 1:00 PM
  at Hilbert * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Hilbert * 3:30 PM
  at Alfred St. * 3:30 PM
  at Pitt.-Bradford * 3:30 PM
  at Medaille 3:30 PM
  at UNC Greensboro * 4:00 PM
Mon. 25 at Pitt.-Greensburg 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg 4:00 PM
Wed. 27 at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Hilbert * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 3:30 PM
  at Mt. Aloysius * 3:30 PM
  at Pitt.-Greensburg * 3:30 PM
  at Hilbert * 4:00 PM
Thu. 28 at Medaille * 1:00 PM
  at Medaille * 3:30 PM
Fri. 29 at Penn St.-Altoona 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford 3:00 PM
  at Penn St.-Altoona 3:30 PM
Sat. 30 at Medaille 12:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at Alfred St. * 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Medaille 2:00 PM
  at Alfred St. * 3:30 PM
  at D'Youville 3:30 PM
  at Penn St.-Behrend * 4:00 PM
 
April
Mon. 1 at Pitt.-Greensburg 3:00 PM
Tue. 2 at Alfred St. * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius 3:00 PM
  at Fredonia 3:00 PM
  at Pitt.-Greensburg 3:00 PM
  at Alfred St. * 3:30 PM
  at D'Youville * 3:30 PM
  at Penn St.-Altoona * 3:30 PM
  at Mount Union 4:00 PM
Wed. 3 at Mount Union 3:00 PM
  at Heidelberg 4:00 PM
Thu. 4 at Elmira (N.Y.) TBA
Fri. 5 at D'Youville 1:00 PM
  at D'Youville 3:30 PM
Sat. 6 at Hilbert * 1:00 PM
  at Alfred St. * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Alfred St. * 3:30 PM
  at Hilbert * 3:30 PM
  at Mt. Aloysius 3:30 PM
  at Pitt.-Greensburg * 4:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 4:00 PM
Sun. 7 at La Roche 12:00 PM
Mon. 8 at Penn St.-Behrend 4:00 PM
Tue. 9 at Penn St.-Altoona 1:00 PM
  at Alfred St. 1:00 PM
  at Hilbert 3:00 PM
  at Penn St.-Altoona 3:30 PM
  at Alfred St. 3:30 PM
Wed. 10 at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 3:30 PM
  at D'Youville * 3:30 PM
  at Pitt.-Bradford * 4:00 PM
  at Mt. Aloysius * 4:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 4:00 PM
Fri. 12 at La Roche 4:00 PM
Sat. 13 at Pitt.-Bradford * 1:00 PM
  at Alfred St. 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Hilbert * 1:00 PM
  at Medaille * 1:00 PM
  at D'Youville * 3:30 PM
  at Alfred St. 3:30 PM
  at Hilbert * 3:30 PM
  at Medaille * 3:30 PM
  at Pitt.-Bradford * 4:00 PM
Sun. 14 at Penn St.-Behrend 1:00 PM
Mon. 15 at Houghton 6:00 PM
Tue. 16 at Oswego TBA
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at La Roche * 1:00 PM
  at Keuka 1:00 PM
  at St. Vincent 1:00 PM
  at Hilbert * 1:00 PM
  at Keuka 3:30 PM
  at Messiah 3:30 PM
  at Hilbert * 3:30 PM
  at St. Vincent 3:30 PM
  at La Roche * 4:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 4:00 PM
Wed. 17 at Hilbert 3:00 PM
  at Penn College 3:30 PM
  at Alfred St. 4:00 PM
  at La Roche 4:00 PM
Thu. 18 at D'Youville 3:00 PM
  at Wilson 4:00 PM
  at Allegheny 4:00 PM
Sat. 20 at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at Medaille * 1:00 PM
  at La Roche * 1:00 PM
  at La Roche * 3:30 PM
  at Mt. Aloysius * 3:30 PM
  at Pitt.-Greensburg * 3:30 PM
  at Penn St.-Behrend * 4:00 PM
  at Medaille * 4:00 PM
Mon. 22 at D'Youville 1:00 PM
  at Penn St.-Behrend 3:00 PM
  at D'Youville 3:30 PM
  at La Roche 4:00 PM
Tue. 23 at Lancaster Bible 3:30 PM
Wed. 24 at Medaille 1:00 PM
  at D'Youville * 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at Hilbert * 1:00 PM
  at Medaille 3:30 PM
  at Hilbert * 3:30 PM
  at Penn St.-Altoona * 3:30 PM
  at D'Youville * 4:00 PM
Thu. 25 at Cazenovia 1:00 PM
  at Cazenovia 3:30 PM
Fri. 26 at Pitt.-Greensburg * 1:00 PM
  at Pitt.-Greensburg * 3:30 PM
Sat. 27 at Penn St.-Altoona * 1:00 PM
  at Mt. Aloysius * 1:00 PM
  at La Roche * 1:00 PM
  at Penn St.-Altoona * 3:30 PM
  at Mt. Aloysius * 4:00 PM
  at La Roche * 4:00 PM
Mon. 29 at Messiah 3:30 PM
Tue. 30 at SUNY Cobleskill * 1:00 PM
  at Pitt.-Bradford 1:00 PM
  at SUNY Cobleskill * 3:30 PM
  at Frostburg St. 4:00 PM
  at Fredonia 4:00 PM
  at Pitt.-Bradford 4:00 PM
 
May
Wed. 1 at Pitt.-Greensburg 4:00 PM
Sat. 4 at AMCC 1st Round TBA
Sun. 5 at Penn St.-Behrend 2:00 PM
Thu. 9 at AMCC Championships TBA
Fri. 10 at AMCC Championships TBA
Sat. 11 at AMCC Championships TBA
* Conference