Date Team/Event Team/Event Time Results Links
October
Sat. 13 Penn St. Behrend Grove City Fall Classic
  SUNY Delhi William Patterson
Sat. 20 Alfred St. Penn St. Behrend
Sat. 27 Pitt-Bradford Penn St. Altoona
  Penn St. Behrend Westminster
  SUNY Delhi SUNY Cobleskill
 
November
Fri. 2 Alfred (N.Y.) Pitt-Bradford
Sat. 3 Buffalo State Alfred St
  Penn St. Behrend Chatham
  SUNY Delhi Cazenovia
Fri. 9 Juniata Penn St. Altoona
Sat. 10 Penn St. Altoona Salisbury
  Alfred St. Oswego
  Penn St. Behrend Baldwin Wallace
  SUNY Delhi William Smith Tri Meet
Sat. 17 Washington and Jefferson Pitt-Bradford
  Penn St. Altoona Alfred St
  SUNY Delhi Cedar Crest
Thu. 29 Pitt-Bradford Wooster Invitational
Fri. 30 Pitt-Bradford Wooster Invitational
 
December
Sat. 1 Pitt-Bradford Wooster Invitational
  Penn St. Altoona SUNY Delhi
  Cabrini Alfred St
Fri. 7 Alfred St., Penn St. Behrend Fredonia Invitational
Sat. 8 Alfred St., Penn St. Behrend Fredonia Invitational
 
January
Sat. 12 Pitt-Bradford, Wells Buffalo St.
  Penn St. Altoona Bethany
  Alfred St. Erie CC Invitational
  Washington and Jefferson Penn St. Behrend
Tue. 15 Penn St. Altoona Wells (N.Y.)
Fri. 18 Alfred St. Pitt-Bradford
  Penn St. Altoona Gallaudet
Sat. 19 Pitt-Bradford Penn St. Behrend
  Alfred St., SUNY Delhi Pioneer Invitational
Wed. 23 SUNY Delhi Wells (N.Y.)
Sat. 26 Pitt-Bradford, BWU Franciscan
  Penn St. Altoona Penn St. Behrend
Sun. 27 Alfred St., SUNY Delhi Ithaca Diving Invitational
 
February
Fri. 1 Penn St. Behrend Malone
Sat. 2 Penn St. Behrend St. Vincent
  SUNY Delhi Skidmore Sprint Invite
Wed. 13 AMCC Championships Penn St. Behrend
Thu. 14 AMCC Championships Penn St. Behrend
Fri. 15 AMCC Championships Penn St. Behrend
Sat. 16 AMCC Championships Penn St. Behrend
Sat. 23 Penn St. Behrend Kenyon Invite
 
October
Sat. 12 PItt-Bradford Panther Relays
  SUNY Cobleskill SUNY Delhi
  Penn St. Behrend Grove City College Classic
Sat. 19 Penn St. Behrend Alfred State
Sat. 26 Penn St. Altoona, SUNY Delhi PItt-Bradford
 
November
Sat. 2 Alfred State Buffalo State
Fri. 8 PItt-Bradford Alfred
  Penn St. Altoona Juniata
Sat. 9 SUNY Delhi, William Smith SUNY Cobleskill
Sat. 16 PItt-Bradford Washington & Jefferson
  Alfred State Penn St. Altoona
Fri. 22 PItt-Bradford Erie CC Invite
  Alfred State, Penn St. Altoona, Penn St. Behrend Oberlin Invitational
Sat. 23 Cazenovia, Cedar Crest, Maine Maritime SUNY Delhi
  Alfred State, Penn St. Altoona, Penn St. Behrend Oberlin Invitational
Sun. 24 Alfred State, Penn St. Altoona, Penn St. Behrend Oberlin Invitational
 
December
Sat. 7 William Patterson SUNY Delhi
  Penn St. Behrend Penn St. Altoona
 
January
Sat. 11 PItt-Bradford, Buffalo State Wells
  Bethany Penn St. Altoona
  Penn St. Behrend Washington & Jefferson
Tue. 14 Wells Penn St. Altoona
Fri. 17 PItt-Bradford Alfred State
  Gallaudet Penn St. Altoona
Sat. 18 Pitt-Bradford, Utica Nazareth
  SUNY Delhi Alfred State
Mon. 20 Penn St. Behrend PItt-Bradford
Sat. 25 Franciscan, Baldwin Wallace PItt-Bradford
  Lycoming, Roberts Wesleyan, Geneseo, Herkimer, Erie Pioneer Invitational
  SUNY Delhi Wells
  Penn St. Altoona Hood
Sun. 26 Alfred State Ithaca Diving Invitational
 
February
Sat. 1 Alfred State Cabrini
  SUNY Delhi Vassar Sprint Invitational
Wed. 12 AMCC Championships Penn St. Behrend
Thu. 13 AMCC Championships Penn St. Behrend
Fri. 14 AMCC Championships Penn St. Behrend
Sat. 15 AMCC Championships Penn St. Behrend