Date Teams Event Status Results Links
 
January
Fri. 18 Carthage   6:00 PM  
  Jim Coleman Invitational
  Adrian   6:00 PM  
  Hiram Invitational
  Medaille   7:00 PM  
  D'Youville   8:00 PM  
Sat. 19 Lakeland   11:00 AM  
  Thomas More   11:00 AM  
  D'Youville Bard 12:00 PM  
  Juniata   1:00 PM  
  Adrian Hiram College 1:00 PM  
  Hiram Invitational
  D'Youville Bard 2:00 PM  
  UC Santa Cruz   3:00 PM  
  Jim Coleman Invitational - Springfield, Ohio
  Geneva Hiram, Ohio 3:00 PM  
  Immaculata   5:00 PM  
Tue. 22 Mount Union   7:30 PM  
Thu. 24 Penn St.-Behrend   7:00 PM  
Fri. 25 D'Youville SUNY Poly 2:00 PM  
  Thiel SUNY Poly 4:00 PM  
  Wittenberg Juniata College 5:00 PM  
  Juniata Tournament
  Loras   6:00 PM  
  Geneva SUNY Poly 6:00 PM  
  D'Youville SUNY Poly 6:00 PM  
  Thiel SUNY Poly 8:00 PM  
Sat. 26 Concordia Wisconsin   10:00 AM  
  Pratt SUNY Poly 11:00 AM  
  Elms SUNY Poly Tournament 11:00 AM  
  Penn St.-Behrend Langhorne Manor, PA (Cairn University) 1:00 PM  
  Wittenberg Juniata College 1:00 PM  
  Juniata Tournament
  Elms SUNY Poly Tournament 1:00 PM  
  Penn St.-Altoona   2:00 PM  
  Penn St.-Behrend   3:00 PM  
  Wittenberg   3:00 PM  
  Juniata Invitational
  Wells SUNY Poly 3:00 PM  
  D'Youville   3:00 PM  
  Penn St.-Altoona Lancaster Bible College - Lancaster, Pa. 4:00 PM  
  St. John Fisher   4:00 PM  
Tue. 29 Hiram   7:00 PM  
 
February
Fri. 1 Penn St.-Behrend Rochester, NY (Nazareth University) 4:00 PM  
  Penn St.-Behrend Rochester, NY (Nazareth University) 6:00 PM  
  Wells Nazareth College 6:00 PM  
  Elms   8:00 PM  
Sat. 2 Penn St.-Behrend   11:00 AM  
  Wittenberg   12:00 PM  
  Cincinnati, OH (Harrington Center)
  Geneva   1:00 PM  
  Thiel Nazareth College 1:00 PM  
  Wittenberg Mount St. Joseph University 2:00 PM  
  Mount St. Joseph Tournament
  Keuka Penn St.-Altoona, Altoona, Pa. 3:00 PM  
  Penn St.-Altoona Tri-Match
  SUNY Poly Rochester, N.Y. 3:00 PM  
  Medaille Nazareth College 3:00 PM  
  Nazareth Tournament
  Keuka   5:00 PM  
  Penn St.-Altoona Tri-Match
  Hiram Rochester, N.Y. 5:00 PM  
Tue. 5 Geneva   7:00 PM  
Wed. 6 Penn St.-Altoona   7:00 PM  
Fri. 8 Penn St.-Altoona Mount Union Purple Raider Rumble - Alliance, Ohio 6:00 PM  
  Thiel   6:00 PM  
  Purple Raider Rumble
  * Wittenberg   7:00 PM  
  Fontbonne Alliance, Ohio 7:00 PM  
  Purple Raider Rumble
  Brooklyn   8:00 PM  
Sat. 9 * Wittenberg   11:00 AM  
  Adrian   11:00 AM  
  Penn State-Behrend Triangular
  Trine   11:00 AM  
  Penn St.-Altoona Mount Union Purple Raider Rumble - Alliance, Ohio 1:00 PM  
  Wittenberg Hiram College 1:00 PM  
  Thomas More Alliance, Ohio 1:00 PM  
  Penn St.-Altoona   3:00 PM  
  Purple Raider Rumble
  St. John Fisher   3:00 PM  
  Penn St.-Altoona Mount Union Purple Raider Rumble - Alliance, Ohio 3:00 PM  
  Brooklyn   3:00 PM  
Tue. 12 Wittenberg   7:00 PM  
Thu. 14 * D'Youville   7:00 PM  
Fri. 15 * Hiram   7:00 PM  
Sat. 16 Mount St. Joseph   6:00 PM  
  Springfield, OH (Pam Evans Smith Arena)
Sun. 17 St. John Fisher   12:00 PM  
  Daemen   4:00 PM  
Tue. 19 * Penn St.-Behrend   7:00 PM  
Wed. 20 * Hiram   TBA  
  * Thiel   7:00 PM  
Thu. 21 Mount Union   7:00 PM  
Fri. 22 Thiel   7:00 PM  
Sat. 23 * Hiram Buffalo, N.Y. TBA  
  * Geneva   10:00 AM  
  * Penn St.-Behrend Altoona, PA (Penn State Altoona) 1:00 PM  
  * Thiel   1:00 PM  
  * Penn St.-Behrend   3:00 PM  
  * Thiel Penn St.-Altoona 3:30 PM  
  * Hiram   4:00 PM  
Sun. 24 * Wittenberg   1:00 PM  
Tue. 26 * Thiel   7:00 PM  
  Geneva   7:00 PM  
Wed. 27 * Penn St.-Altoona   7:00 PM  
  * D'Youville   7:00 PM  
 
March
Sat. 2 * D'Youville Medaille TBA  
  * Penn St.-Behrend Beaver Falls, PA (Geneva) TBA  
  * Penn St.-Behrend   TBA  
  * Thiel Geneva, Pa. TBA  
  * Wittenberg   10:00 AM  
  * Penn St.-Altoona Medaille 1:00 PM  
  * Penn St.-Altoona   3:00 PM  
Mon. 4 Wittenberg   1:00 PM  
Tue. 5 Wittenberg   7:00 PM  
Wed. 6 Wittenberg   7:00 PM  
Thu. 7 Mount Union   7:00 PM  
Fri. 8 Hiram   5:30 PM  
Sat. 9 Sage Nazareth College TBA  
  Hiram Reading, Pa. 12:00 PM  
  Hiram Reading, Pa. 2:00 PM  
  Keuka   3:00 PM  
Sun. 10 Keuka   11:00 AM  
Wed. 13 Penn St.-Altoona   7:00 PM  
Fri. 15 Mount Union   4:00 PM  
  Rutgers-Newark Elmira 8:00 PM  
Sat. 16 Neumann   11:00 AM  
  D'Youville Elmira, N.Y. (Elmira College) 12:00 PM  
  * Penn St.-Altoona   1:00 PM  
  St. Joseph's (Brkln) Wilkes-Barre, Pa. 1:00 PM  
  D'Youville   2:00 PM  
Tue. 19 Mount Union   7:00 PM  
Thu. 21 Mount Union   7:00 PM  
Fri. 22 Daemen   3:00 PM  
  Nazareth   7:00 PM  
Sat. 23 Penn St.-Behrend   TBA  
  * Hiram   11:00 AM  
  * Geneva Springfield, Ohio 1:00 PM  
  Penn St.-Altoona Wilson College - Chambersburg, Pa. 2:00 PM  
  * Geneva   3:00 PM  
  Penn St.-Altoona   4:00 PM  
Tue. 26 Penn St.-Altoona   7:00 PM  
Wed. 27 * Penn St.-Behrend   7:00 PM  
Sat. 30 * Penn St.-Behrend Thiel TBA  
  * Wittenberg   TBA  
  * D'Youville Hiram TBA  
  * D'Youville   12:00 PM  
  * Penn St.-Behrend Greenville, PA (Thiel College) 3:00 PM  
  * Medaille   4:00 PM  
  * Penn St.-Altoona   5:00 PM  
 
April
Tue. 2 * Medaille   7:00 PM  
Thu. 4 Randolph-Macon   7:00 PM  
Fri. 5 Randolph-Macon   6:00 PM  
Sat. 6 * Geneva   10:00 AM  
  * Hiram Erie, Pa. 12:00 PM  
  * Medaille   1:00 PM  
  AMCC Quad
  * Penn St.-Altoona Wittenberg University - Springfield, Ohio 1:00 PM  
  * Penn St.-Altoona Wittenberg University - Springfield, Ohio 3:00 PM  
  * D'Youville   3:30 PM  
  AMCC Quad
  * Hiram   4:00 PM  
Sun. 7 * Penn St.-Altoona   12:00 PM  
  Senior Day
Wed. 10 * Penn St.-Behrend   7:00 PM  
  * Penn St.-Altoona   7:00 PM  
  * Medaille   7:00 PM  
Sat. 13 Wittenberg   TBA  
Sun. 14 Wittenberg   TBA  
* Conference